Понеділок, 05 грудня 2016 15:52

КВС-УКРАЇНА відкрила насіннєвий завод в Кам'янцеві-Подільському Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Kомпанія “КВС-УКРАЇНА” урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га.

Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, за необхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі. На заводі працює 30 постійних співробітників та близько 50 плануємо залучати в сезон.

  За словами генерального директора ТОВ "КВС-УКРАЇНА" Олександра Федорова, філософія бізнесу KWS – в регіоні для регіону і саме тому вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації є принциповим для нашої компанії. Відкриття заводу є важливим етапом в розвитку компанії та можливістю виробляти якісне насіння для українських аграріїв. "Адже наші клієнти мають отримувати максимальну якісь і цей завод здатен її забезпечити", – продовжив Олександр Федоров.

  "Щиро вдячний компанії за те, що в такий нелегкий час взялася за реалізацію цього проекту саме в Кам'янцеві-Подільському, а також усім, хто долучився до будівництва комплексу. Вірю, що наша співпраця продовжиться",- зазначив Міський голова Михайло Сімашкевич.

  Ми дякуємо нашим друзям, клієнтам та партнерам, що завітали на церемонію відкриття та розділили з нами цю радість.

  KWS – одна з найбільших селекційних компаній в світі. Вже 160 років вона займається селекцією провідних сільськогосподарських культур на благо цілих поколінь фермерів. Компанія належить шостому поколінню трьох німецьких сімей та має представництва в понад 70 країнах. У KWS працює майже 5000 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями. 

 

  В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ “КВС-УКРАЇНА” – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE зі штаб-квартирою в Німеччині.

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.